Predaj RD, Bystrá ul., Margecany, okr. Gelnica, POZASTAVENÝ PREDAJ

predaj, Rodinný dom, Kompletná rekonštrukcia

Len u nás
Dobrá ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Margecany
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 260 m 2
Zastavaná plocha: 130 m 2
Plocha pozemku: 418 m2
id: 168

123.000

Popis nehnuteľnosti:

PREDAJ POZASTAVENÝ.

Hľadáte pekný, rodinný domček v obci Margecany?
Exkluzívne iba u nás! Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Margecany, ul.Bystrá, okr. Gelnica, vzdialenosť od mesta Košice cca 30km. Úžitková plocha domu je 260 m2, zastavaná plocha je 130 m2. Pozemok má plochu 418m2. Dispozičné riešenie domu:
- prízemie: obývacia izba, kuchyňa, kúpelňa, toaleta, technické miestnosti.
- poschodie: 3 samostatné izby, šatník, loggia.
V dome a na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. V roku 2002 bola vykonaná prístavba a rekonštrukcia domu. Vykurovanie sa zabezpečuje plynom, možnosť vykurovania aj tuhým palivom, resp. sú tam aj kachľové pece. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite obce, pod lesom, v dostupnej vzdialenosti sú zástavky pre vlakovú aj autobusovú dopravu. V obci je slušná občianska vybavenosť a tradíciu má kultúrna ako aj športová činnosť. Cena nehnuteľnosti je 123000€ vrátane zariadenia domu, provízie a kompletných právnych služieb, všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Je možné dohodnúť sa aj na odovzdaní nehnuteľnosti so zariadením domu. Dom je bez tiarch, možnosť hypotekárneho úveru. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho fin. centra.

Maklér

Katarína Tomašovičová Lumtzerová


+421903 602 131

lumtzerova@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii