Predaj 2x rodinný dom, Zemplínska ul., Košice-Vyšné Opátske

predaj, Rodinný dom, Zemplinská, Čiastočná rekonštrukcia

  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Vyšné Opátske
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 8
Počet obývacích izieb: 2
Počet spální: 6
Počet kúpeľní: 2
Počet kuchýň: 2
Ulica: Zemplinská
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Plocha pozemku: 592 m2
Balkón/Loggia: Balkón
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: Garáž
id: 16

312.990

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy na ul. Zemplínska, Košice - Vyšné Opátske. Domy sa nachádzajú na pozemku o výmere 592m2. Sú pripojené na komplet IS - elektrinu, plyn, mestský vodovod a kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza aj studňa.
1. dom je 40 ročný, čiastočne podpivničený, má 3x izbu, kuchyňu, kúpeľňu, WC. Je postavený z kvádrov, strešná krytina je kanadský šindeľ. Okná sú orientované na V/Z, do ulice aj do záhrady. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, ohrev vody elektrickým bojlerom. Dom je v dobrom technikom stave. K domu prináleží garáž so vstupom na ulicu.
2. dom je 16 ročný, nachádza sa v zadnej časti pozemku. Je postavený z tehál, strecha je škridlová. Je to dvojpodlažný dom. Na prízemí sa nachádza garáž, 2x izba, kuchyňa, kúpelňa. V podkroví je 3x izba. Okná sú orientované na J do dvora. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, ohrev vody elektrickým bojlerom. Dom je v dobrom technikom stave. Nehnuteľnosti sú ideálne na kombináciu dvojgeneračného bývania, prípadne bývania a prenájmu druhého domu, popr. na bývanie a podnikanie /firma, kancelárske priestory, dielne/. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s financovaní nehnuteľnosti prostredníctvom nášho fin. centra.

Konateľ / Maklér

Ing.Stanislav Tomašovič


+421 905 218 915

tomasovic@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii