REZERVOVANÉ Predaj 3 - izb. byt, Havanská ul., Košice - Ťahanovce

predaj, 3 izbový byt, Havanská, Čiastočná rekonštrukcia

Len u nás
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sídlisko Ťahanovce
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Havanská
Úžitková plocha: 64 m 2
id: 155

91.900

Popis nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ! Ponúkame Vám na predaj 3 - izb. byt na ul. Havanská, Košice - Ťahanovce. Byt je v družstevnom vlastníctve /nutná hotovosť alebo ručenie inou nehnuteľnosťou/, rozloha bytu je 64 m2, nachádza sa na ideálnom 4. posch./8. posch., má balkón, k bytu prislúcha pivnica.
Orientácia bytu je na východ - západ, je teplý, slnečný. Byt má plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere, dlažbu, v izbách plávajúce podlahy, ostatné je v slušnom, udržiavanom pôvodnom stave - jadro pôvodné, ideálne na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Dispozične je veľmi dobre riešený - má 3 nepriechodné izby, krásna veľká obývacia izba, toaleta je oddelene.
Bezproblémoví susedia. Bytový dom je po rekonštrukcii: je zateplený, má nový výťah, modernizované spoločné priestory, nová brána... V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, škôlka, škola, obchody. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s financovaní nehnuteľnosti prostredníctvom nášho fin. centra.

Konateľ / Maklér

Ing.Stanislav Tomašovič


+421 905 218 915

tomasovic@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii