Predaj 3 - izb. byt, Helsinská ul., Košice - sídl. Ťahanovce

predaj, 3 izbový byt, Kompletná rekonštrukcia

Dobrá ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sídlisko Ťahanovce
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 78 m 2
id: 181

129.900

Popis nehnuteľnosti:

Uvažujete bývať v peknom, priestrannom 3 - izbovom byte na ul. Helsinská, Košice - sídlisko Ťahanovce?

***Exkluzívne***takýto byt Vám ponúkame na predaj. Nachádza sa na ideálnom 5. posch./8. posch. bytového domu. Je v osobnom vlastníctve s úžitkovou plochou 78 m2, má výťah. Byt je teplý, svetlý, orientovaný na JV a SZ. K bytu prislúcha loggia 4,5 m2 a pivnica 2 m2. Dispozícia bytu: 3 samostatné izby /spálňa, detská izba, obývacia izba/, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta a vstupná chodba. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové plastové okná, podlahy, znížené stropy, vstavané skrine, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, murované jadro s novou sanitou.
Aktuálny stav: Byt je bez problémov a podľa dohody pripravený na bývanie. Bytový dom je v štádiu prípravy na zateplenie a rekonštrukciu.
Veľkou výhodou tohto bytu sú dobrí a bezproblémoví susedia, ako aj to, že byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite sídliska, mimo hlavnej cesty, v bezprostrednom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (obchody, školy, škôlky, ihriská, zastávky autobusov atď.), príjemné prostredie, zeleň a prechádzky v blízkom lesoparku. V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv k tejto nehnuteľnosti a právny servis. Odovzdanie bytu je podmienené presťahovaním sa do rodinného domu.

Maklér

Katarína Tomašovičová Lumtzerová


+421903 602 131

lumtzerova@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii