Predaj 3 - izb. byt, Poľovnícka ul.,Košice - Západ, sídl. Terasa

predaj, 3 izbový byt, Poľovnícka, Čiastočná rekonštrukcia

  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Západ
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Poľovnícka
Úžitková plocha: 55 m 2
id: 101

106.800

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 3 - izb. byt na ul. Poľovnícka, Košice - Západ, sídlisko Terasa - výborná vyhľadávaná lokalita, v blízkosti OC Galéria, slnečný a teplý byt. Byt je v OV, rozloha bytu je 55 m2, nachádza sa na 7. posch./10. posch., pražský typ bytu!, má loggiu pozdĺž izby a kuchyne, je bez tiarch, KÚPOU je byt VOĽNÝ.
Orientácia bytu na je na západ, má kočikáreň, pivnicu na prízemí bytového domu, spoluvlastnický podiel k pozemku. Byt je po REKONŠTRUKCII: murované bytové jadro - je zväčšené, oddelená toaleta, plávajúce podlahy, nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, plastové okná, menené interiérové dvere, vstavané skrine v izbách, menená sanita, nové rozvody vody - takmer kompletná zánovná rekonštrukcia. Kúpeľňa je s keramickým obkladom a dlažbou, vaňa, umývadlo, veľké zrkadlo, prípojka pre práčku. Kuchyňa má rohovú kuchynskú linku, zabudovanú plynovú varnú dosku, elektrická rúra, komínový digestor, granitové umývadlo. Izba 1 má rozmer (3 x 4,70 m), výstup na priestrannú loggiu dlhú 6 m. Izba 2 má rozmer (2 x 4,70 m), je priechodzia cez obývačku. Obývacia izba má rozmer (3,70 x 4,70 m), je čiastočne prepojená s kuchyňou otvorom v šírke dverí. Na poschodí sú 4 bytové jednotky. Orientácia bytu je na západ. Bezproblémoví susedia. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii: je zateplený, má nový výťah, modernizované spoločné priestory,nová brána, menená strecha, schránky, svetlá na senzor. Čistý, veľmi udržiavaný vchod, slušný susedia. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, je v tesnej blízkosti OC Galéria, kompletná infraštruktúra - škôlka, škola, Fakultná nemocnica, obchody. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho fin. centra.

Maklér

Katarína Tomašovičová Lumtzerová


+421903 602 131

lumtzerova@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii