Predaj chata so záhradou, Košice - Vyšné Opátske

predaj, Záhradná chatka, Pôvodný stav

Dobrá ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Vyšné Opátske
Druh nehnuteľnosti: Záhradná chatka
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Úžitková plocha: 408 m 2
Zastavaná plocha: 25 m 2
id: 154

23.900

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj záhradu s murovanou chatou v lokalite Košice - Vyšné Opátske. Chata aj záhrada je v OV, rozloha pozemku je 408 m2, zastavaná plocha je 25 m2. Chata je dvojpodlažná, murovaná, celá podpivničená. Prízemie: priestranná obývacia izba, schodisko do podkrovia - je možné ho zobytniť. V pivničných priestoroch je kuchynka vybavená elektrospotrebičmi, 2x miestnosť na uskladnenie ovocia, zeleniny., 2x technická miestnosť.

IS: elektrina, voda - úžitková, je možnosť vŕtať studňu.

Na záhrade sa nachádzajú rodiace ovocné stromy - slivky, hrušky, jablone, višňa, vinič, černice, ríbezle, jahody, maliny, skleník., malá murovaná stavba, suché WC. Na zavlažovanie slúži dažďová voda z 1000-litrovej nádrže, ktorá zbiera vodu zo strechy chaty.

Ku chate je prístup možný priamo autom po spevnenej ceste alebo pešo cca. 5min od zastávky MHD.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s financovaní nehnuteľnosti prostredníctvom nášho fin. centra.

Maklér

Katarína Tomašovičová Lumtzerová


+421903 602 131

lumtzerova@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii