Predaj dvojdom, Medzev, Košice - okolie, 32 km od KE

predaj, Rodinný dom, Čiastočná rekonštrukcia

  • Dobrá ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Medzev
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
id: 31

77.000

Popis nehnuteľnosti:

So súhlasom majiteľov nehnuteľností realitná kancelária ASAP REAL Vám ponúka na predaj dvojgeneračný rodinný dom v lokalite obce Medzev, Kovačská ul., Košice - okolie.
V dome sú dve samostatné bytové jednotky, ktoré umožňujú bývanie pre 2 rodiny.
Zastavaná plocha:
1. obytného domu je 112m2, je to prízemná budova, v zachovalom pôvodnom stave. Sú tam 2 samostatné priestranné izby, kuchyňa, kúpeľňa s wc, predsieň a komora. Časť domu je podpivničená.
2. obytný dom je postavený v roku 1985, je to dvojpodlažná budova, vo veľmi slušnom udržiavanom technickom stave. Zastavaná plocha je 77m2, úžitková cca 180m2. Na prízemi sa nachádza priestranná obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa s wc a predsieň. V podkrovnej časti sú dve samostatné izby. Časť domu je podpivničená. Spoločné nádvorie má 303m2 a je tam postavená garáž.
Pozemok rovinatý: celkom 1835m2 z toho záhrada 1343m2
Inžinierské siete: vykurovanie - 2x plynový kotol, elektrika 380V, vodovod, kanalizácia.
Orientácia domu je prevažne na západnú a južnú stranu.
Stavebný materiál: tehla, kvader
Strecha : šikmá, eternit
Dispozične sú vytvorené podmienky pre spolužitie dvoch rodín. Nachádza sa v lokalite rodinných domov s dostatkom zelene a s dobrou dostupnosťou. Nehnuteľnosť je možno využívať aj na rekreačné, či záhradkárske účely. Cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov kompletných právnych služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.
Celkové zhodnotenie:
Ide o veľmi slušný dvojdomček, postavený vo vyhľadávanej lokalite s krásnym výhľadom na okolitú zelenú prírodu a vyhovuje ako dvojgeneračný dom. Maklér doporučuje.

Konateľ / Maklér

Ing.Stanislav Tomašovič


+421 905 218 915

tomasovic@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii