Predaj RD na celoročné bývanie, Vyšný Medzev, 32km od KE

predaj, Rodinný dom, Staršia rekonštrukcia

  • Len u nás
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Medzev
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Staršia rekonštrukcia
Úžitková plocha: 160 m 2
Zastavaná plocha: 80 m 2
Plocha pozemku: 800 m2
id: 94

101.900

Popis nehnuteľnosti:

Exkluzívne iba u nás! So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom vo Vyšnom Medzeve, v nádhernej lokalite pri lese, vzdialenosť od centra mesta Košice len 32 km.
Dom je vhodný na celoročné bývanie alebo na rekreačné účely. Je veľmi pekne udržiavaný, starší, tehlový rodinný dom z r. 1965, v dome prebehla v r. 2013-2016 rekonštrukcia, ktorá zahŕňa: zateplenie polystyrénom vonkajšej fasády, fúkanou izoláciou zateplenie plechovej strechy, nové rozvody vody, odpadu, nový plynový kotol, nový kotol na tuhé palivo, bojler na ohrev teplej vody. V dome sú pôvodné drevené okná, krásne udržiavané drevené parkety, drevené interiérové dvere.
Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom, 1/2 podpivničený, so zastavanou plochou 80 m2. Celková výmera pozemku vrátane domu je 800 m2, šírka pozemku je cca 16m, má krásnú udržiavanú záhradu. Na pozemku sa nachádza aj samostatne stojaca garáž, altánok, dielňa.
Dispozícia domu:
pivnica: technická miestnosť, veľká miestnosť rôzneho využitia, chodba
prízemie: kuchyňa, veľká obývacia izba, samostatná izba, kúpeľňa, toaleta, zádverie, chodba so schodiskom
1. poschodie: chodba, 2x izba, sušiareň, zimná záhrada
Inžinierske siete: mestský vodovod, elektrická energia, plyn, kanalizácia.
Ponúkaná nehnuteľnosť je jedinečná vďaka svojej polohe, bezpečnej a tichej lokalite plnej zelene, obec je bez neprispôsobivých občanov. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Je možné dohodnúť sa aj na odovzdaní nehnuteľnosti so zariadením domu. Dom je bez tiarch, možnosť hypotekárneho úveru. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho fin. centra. Kúpou je dom voľný.

Konateľ / Maklér

Ing.Stanislav Tomašovič


+421 905 218 915

tomasovic@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii