Predaj rodinný dom, chalupa, Kojšov,Košice-okolie,30km od KE

predaj, Rodinný dom, Čiastočná rekonštrukcia

Len u nás
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Kojšov
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 105 m 2
Zastavaná plocha: 73 m 2
Plocha pozemku: 320 m2
id: 160

42.900

Popis nehnuteľnosti:

Pozastavený predaj! Exkluzívne iba u nás. Ponúkame Vám na predaj 4 - izb. rodinný dom v obci Kojšov, okres Gelnica / vzdialenosť od mesta Košice 30km, ideálne využitie ako chata, chalupa/. Dom sa nachádza v centrálnej časti obce. Je vhodný na celoročné bývanie v tichom prostredí a krásnej prírode. Rozloha pozemku je 320m2. Rodinný dom ma zastavanú plochu 73m2, obytná plocha je cca 105m2. Dom bol rekonštruovaný v r. 2005 - zobytnené podkrovie, podlahy, okná, kúpelne - sanita, v r. 2010 zriadené ústredné vykurovanie, ohrievač vody v r. 2016. Základy domu - betónové, zvislé nosné konštrukcie - kamenné murivo 60cm, deliace steny sú tehlové, stropy - drevené trámy, schodisko - drevené, strecha - pálená škridla, upravená fasádna omietka, steny v izbách - omietky, okná - dvojité drevené, podlahy - drevené parkety, laminátové podlahy, dlažby v kúpeľni. Kuchyňa - šporák je na plynovú propán - bután bombu, kúpelňa - rohová vaňa, toaleta, umývadlo. Vykurovanie je riešené ústredným kúrením - radiátormi, kotol je na tuhé palivo, kozub, elektrický ohrievač teplej vody. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza: vstupná chodba, kuchyňa, špajza, toaleta, kúpelňa, priestranná obývačka s kozubom a s dreveným schodiskom do podkrovia. V podkroví sú 3 samostatné izby, balkón, toaleta. Priestory sú v pôvodnom stave, vyžadujúce si rekonštrukciu, podľa predstáv nového majiteľa. Na pozemku sa nachádza ďalšia budova - šopa s 2 technickými miestnosťami - drevárka, dielňa. Pozemok je rovinatý, oplotený, v dobrej časti dediny, s milými susedmi, s množstvom chalupárov. Pred pozemkom, domom sa nachádza rozvod plynu.
Kojšov je krásna obec vzdialená 30 km od Košíc, autom cca pol hodiny, vyhľadávaná pre hubárčenie, turistiku - Folkmarská skala, Kojšovská hoľa, Ružinská priehrada, cyklotrasy... . V obci sú potraviny, krčma, zmiešaný tovar, predajňa čerstvého mäsa priamo z bitúnku Gelnica, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, obecný úrad. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis, poplatky a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho fin. centra.
Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Asapreal. Ich kopírovanie podlieha autorským právam.

PREDAJ POZASTAVENÝ!

Maklér

Katarína Tomašovičová Lumtzerová


+421903 602 131

lumtzerova@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii