Prenájom 3 - izb. byt s parkovaním, Klimkovičova ul., Košice - KVP

prenajom, 3 izbový byt, Klimkovičova, Kompletná rekonštrukcia

Ihneď voľný
Dobrá lokalita
Druh ponuky: Prenájom
Mesto/obec: Košice - Sídlisko KVP
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Počet izieb: 3
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 2
Počet kúpeľní: 2
Počet kuchýň: 1
Ulica: Klimkovičova
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 103 m 2
Výťah: 1
Balkón/Loggia: ["balkon","terasa"]
Pivnica: NIE
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
id: 151

800

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom nadštandardný tehlový 3 - izb. byt o rozlohe 103 m2, ktorý sa nachádza na 1. posch. /pod bytom je byt/ v obytnom dome na ul. Klimkovičova v areáli s rampou. Byt je vhodný pre komfortné bývanie 3 až 4 člennej rodiny. Má obývačku spojenú s kuchyňou, dve spálne, komoru, kúpeľnú s vaňou, WC a ešte 1 x samostatné WC, 2 x loggia, zimnú záhradu. Byt je zariadený a je možné sa do neho okamžite nasťahovať. Cena nájmu je 800,-€/mesačne s energiami a internetom. Doba nájmu min. 1 rok. Nutná zábezpeka 1000,-€.
V prípade záujmu parkovanie je zabezpečené vnútorným garážovým miestom v podzemnej garáži, do ktorej sa dostanete výťahom priamo z bytu. Cena parkovného je 100,-/mesiac.
Byt sa nachádza v lukratívnej lokalite so slušnou susedskou komunitou v uzavretom bytovom komplexe. Bytový dom poskytuje nadštandardné a bezpečné bývanie v okolí je kompletná občianska vybavenosť, škôlka, škola, OD LIDL, poliklinika.

Maklér

Oľga Novotná


0908 831 110

novotna@asapreal.sk

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ASAP REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii